Logo
Εκτύπωση αυτής της σελίδας

Το πρόγραμμα της Β' κατηγορίας της ΕΠΣ Ημαθίας

Το πρόγραμμα της Β' κατηγορίας της ΕΠΣ Ημαθίας

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Β' κατηγορίας της ΕΠΣ Ημαθίας. Το πλήρες πρόγραμμα έχει ως εξής:

1η αγωνιστική
  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
  ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ     ΑΕ ΣΦΗΚΙΑΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ     ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

2η αγωνιστική
  ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ     Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
  ΑΕ ΣΦΗΚΙΑΣ     ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

3η αγωνιστική
  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
  ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
  ΑΕ ΣΦΗΚΙΑΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ

4η αγωνιστική
  ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ     ΑΕ ΣΦΗΚΙΑΣ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
  ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ     Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ

5η αγωνιστική
  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
  ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ     ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ
  ΑΕ ΣΦΗΚΙΑΣ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ

6η αγωνιστική
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
  ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ     ΑΕ ΣΦΗΚΙΑΣ
  ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ     Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ

7η αγωνιστική
  ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ     ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ
  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΑΕ ΣΦΗΚΙΑΣ     Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ     ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

8η αγωνιστική
  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
  ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

9η αγωνιστική
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΑΕ ΣΦΗΚΙΑΣ
  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ     ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
 
10η αγωνιστική
  ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ     Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
  ΑΕ ΣΦΗΚΙΑΣ     ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ
  ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

11η αγωνιστική
  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ     ΑΕ ΣΦΗΚΙΑΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ

12η αγωνιστική
  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ     ΑΕ ΣΦΗΚΙΑΣ

13η αγωνιστική
  ΑΕ ΣΦΗΚΙΑΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
  ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ     ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ

14η αγωνιστική
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ     Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
  ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ     ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΑΕ ΣΦΗΚΙΑΣ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ

15η αγωνιστική
  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ     ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ     ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ
  ΑΕ ΣΦΗΚΙΑΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

16η αγωνιστική
  ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ     ΑΕ ΣΦΗΚΙΑΣ
  ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ

17η αγωνιστική
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ     Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ     ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

18η αγωνιστική
  ΑΕ ΣΦΗΚΙΑΣ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
  ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ

 

Copyright © 2007 "ΚΕΡΚΙΔΑ" - Αθλητική εφημερίδα Ημαθίας | All rights reserved | Ανάπτυξη: LEONweb