Γ' Ερασιτεχνική: Όλες οι αγωνιστικές και η ημερομηνία έναρξης

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των ομίλων της Γ Ερασιτεχνικής για την αγωνιστική περίοδο 2019-20.

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 3/11/2019 και οι αγωνιστικές είναι οι ακόλουθες:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -
ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ: -

2η αγωνιστική
ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ: -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -

3η αγωνιστική
ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -

4η αγωνιστική
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -
ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ: -
ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ: -

5η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ: -
ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -

6η αγωνιστική
ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ: -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -

7η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ: -
ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ: -
ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -

8η αγωνιστική
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ: -
ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -
ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ: -

9η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -
ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -

10η αγωνιστική
ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ: -
ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - Παλασιδειος Ακαδημια: -
ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -
ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - Ερμης Τριλοφου: -

2η αγωνιστική
Παλασιδειος Ακαδημια - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ: -
Ερμης Τριλοφου - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -

3η αγωνιστική
Παλασιδειος Ακαδημια - Ερμης Τριλοφου: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -

4η αγωνιστική
Ερμης Τριλοφου - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ: -
ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - Παλασιδειος Ακαδημια: -

5η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - Παλασιδειος Ακαδημια: -
ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - Ερμης Τριλοφου: -
ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: -

6η αγωνιστική
Παλασιδειος Ακαδημια - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ: -
Ερμης Τριλοφου - ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -

7η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - Παλασιδειος Ακαδημια: -
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - Ερμης Τριλοφου: -
ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -

8η αγωνιστική
Ερμης Τριλοφου - Παλασιδειος Ακαδημια: -
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -
ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ: -

9η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - Ερμης Τριλοφου: -
ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: -
Παλασιδειος Ακαδημια - ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -

10η αγωνιστική
Παλασιδειος Ακαδημια - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -
Ερμης Τριλοφου - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ: -
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -