Super League 1: Όλο το πρόγραμμα της χρονιάς

Το απόγευμα της Τρίτης (02/07) πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για τη Super League 1 της νέας περιόδου. Όπως μπορείτε να δείτε ακριβώς από κάτω ο Σεπτέμβριος και ο Νοέμβριος είναι οι μήνες με τα περισσότερα ντέρμπι κατά τη διάρκεια του πρώτου γύρου.

ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ SUPER LEAGUE 1

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

24-26 Αυγούστου

ΑΕΚ - Ξάνθη

Άρης - ΟΦΗ

 

Ατρόμητος - ΑΕΛ

 

Ολυμπιακός - Αστέρας

 

Πανιώνιος - Βόλος

 

ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός

 

Λαμία - Παναθηναϊκός

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

31 Αυγούστου - 01/02 Σεπτεμβρίου

 

ΑΕΛ - Ολυμπιακός

 

Αστέρας - ΑΕΚ

 

Βόλος - Άρης

 

Παναθηναϊκός - ΟΦΗ

 

Παναιτωλικός - Ξάνθη

 

ΠΑΟΚ - Πανιώνιος

 

Λαμία - Ατρόμητος

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

14-16 Σεπτεμβρίου

 

ΑΕΚ - Λαμία

 

Ξάνθη - Αστέρας

 

Άρης - Παναθηναϊκός

 

Ατρόμητος - ΠΑΟΚ

 

Ολυμπιακός - Βόλος

 

ΟΦΗ - Παναιτωλικός

 

Πανιώνιος - ΑΕΚ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

21-23 Σεπτεμβρίου

 

ΑΕΛ - Ξάνθη

 

Αστέρας - Ατρόμητος

 

Βόλος - ΟΦΗ

 

Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός

 

Παναιτωλικός - ΑΕΚ

 

ΠΑΟΚ - Άρης

 

Λαμία - Πανιώνιος

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

28-30 Σεπτεμβρίου

 

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ

 

Ξάνθη - Βόλος

 

Άρης - ΑΕΛ

 

Ατρόμητος - Παναιτωλικός

 

Ολυμπιακός - Λαμία

 

ΟΦΗ - Αστέρας

 

Πανιώνιος - Παναθηναϊκός

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

05-07 Οκτωβρίου

 

ΑΕΛ - ΑΕΚ

 

Άρης - Ολυμπιακός

 

Αστέρας - ΠΑΟΚ

 

Βόλος - Ατρόμητος

 

ΟΦΗ - Πανιώνιος

 

Παναθηναϊκός - Ξάνθη

 

Λαμία - Παναιτωλικός

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

19-21 Οκτωβρίου

 

ΑΕΚ - Βόλος

 

Ξάνθη - Άρης

 

Ατρόμητος - Παναθηναϊκός

 

Ολυμπιακός - ΟΦΗ

 

Παναιτωλικός - ΑΕΛ

 

Πανιώνιος - Αστέρας

 

ΠΑΟΚ - Λαμία

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

26-28 Οκτωβρίου

 

Άρης - Παναιτωλικός

 

Αστέρας - Λαμία

 

Ατρόμητος - Πανιώνιος

 

Βόλος - ΠΑΟΚ

 

Ολυμπιακός - ΑΕΚ

 

ΟΦΗ - Ξάνθη

 

Παναθηναϊκός - ΑΕΛ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

2-4 Νοεμβρίου

 

ΑΕΚ - Ατρόμητος

 

ΑΕΛ - ΟΦΗ

 

Ξάνθη - Ολυμπιακός

 

Παναιτωλικός - Αστέρας

 

Πανιώνιος - Άρης

 

ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός

 

Λαμία - Βόλος

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

9 -11 Νοεμβρίου

 

ΑΕΛ - Λαμία

 

Ξάνθη - Πανιώνιος

 

Άρης - Αστέρας

 

Βόλος - Παναιτωλικός

 

Ολυμπιακός - Ατρόμητος

 

ΟΦΗ - ΠΑΟΚ

 

Παναθηναϊκός - ΑΕΚ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

23-25 Νοεμβρίου

 

ΑΕΚ - Άρης

 

Αστέρας - Βόλος

 

Ατρόμητος - ΟΦΗ

 

Παναιτωλικός - Παναθηναϊκός

 

Πανιώνιος - Ολυμπιακός

 

ΠΑΟΚ - ΑΕΛ

 

Λαμία - Ξάνθη

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

30 Νοεμβρίου 1-2 Δεκεμβρίου

 

ΑΕΛ - Βόλος

 

Ξάνθη - Ατρόμητος

 

Άρης - Λαμία

 

Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ

 

ΟΦΗ - ΑΕΚ

 

Παναθηναϊκός - Αστέρας

 

Πανιώνιος - Παναιτωλικός

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

7-9 Δεκεμβρίου

 

ΑΕΚ - Πανιώνιος

 

Αστέρας - ΑΕΛ

 

Ατρόμητος - Άρης

 

Βόλος - Παναθηναϊκός

 

Παναιτωλικός - Ολυμπιακός

 

ΠΑΟΚ - Ξάνθη

 

Λαμία - ΟΦΗ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

14-15 Δεκεμβρίου

 

Ξάνθη - ΑΕΚ

 

ΟΦΗ - Άρης

 

ΑΕΛ - Ατρόμητος

 

Αστέρας - Ολυμπιακός

 

Βόλος - Πανιώνιος

 

Παναιτωλικός - ΠΑΟΚ

 

Παναθηναϊκός - Λαμία

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

18-19 Δεκεμβρίου

 

Ολυμπιακός - ΑΕΛ

 

ΑΕΚ - Αστέρας

 

Άρης - Βόλος

 

ΟΦΗ - Παναθηναϊκός

 

Ξάνθη - Παναιτωλικός

 

Πανιώνιος - ΠΑΟΚ

 

Ατρόμητος - Λαμία

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

21-23 Δεκεμβρίου

 

Λαμία - ΑΕΚ

 

Αστέρας - Ξάνθη

 

Παναθηναϊκός - Άρης

 

ΠΑΟΚ - Ατρόμητος

 

Βόλος - Ολυμπιακός

 

Παναιτωλικός - ΟΦΗ

 

ΑΕΚ - Πανιώνιος

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

04-06 Ιανουαρίου

 

Ξάνθη - ΑΕΛ

 

Ατρόμητος - Αστέρας

 

ΟΦΗ - Βόλος

 

Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός

 

ΑΕΚ - Παναιτωλικός

 

Άρης - ΠΑΟΚ

 

Πανιώνιος - Λαμία

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

11-13 Ιανουαρίου

 

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ

 

Βόλος - Ξάνθη

 

ΑΕΛ - Άρης

 

Παναιτωλικός - Ατρόμητος

 

Λαμία - Ολυμπιακός

 

Αστέρας - ΟΦΗ

 

Παναθηναϊκός - Πανιώνιος

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

18-19 Ιανουαρίου

 

ΑΕΚ - ΑΕΛ

 

Ολυμπιακός - Άρης

 

ΠΑΟΚ - Αστέρας

 

Ατρόμητος - Βόλος

 

Πανιώνιος - ΟΦΗ

 

Ξάνθη - Παναθηναϊκός

 

Παναιτωλικός - Λαμία

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

22-23 Ιανουαρίου

 

Βόλος - ΑΕΚ

 

Άρης - Ξάνθη

 

Παναθηναϊκός - Ατρόμητος

 

ΟΦΗ - Ολυμπιακός

 

ΑΕΛ - Παναιτωλικός

 

Αστέρας - Πανιώνιος

 

Λαμία - ΠΑΟΚ

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

25-27 Ιανουαρίου

 

Παναιτωλικός - Άρης

 

Λαμία - Αστέρας

 

Πανιώνιος  - Ατρόμητος

 

ΠΑΟΚ - Βόλος

 

ΑΕΚ - Ολυμπιακός

 

Ξάνθη - ΟΦΗ

 

ΑΕΛ - Παναθηναϊκός

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

01-03 Φεβρουαρίου

 

Ατρόμητος - ΑΕΚ

 

ΟΦΗ - ΑΕΛ

 

Ολυμπιακός  - Ξάνθη

 

Αστέρας - Παναιτωλικός

 

Άρης - Πανιώνιος

 

Παναθηναϊκός  - ΠΑΟΚ

 

Βόλος - Λαμία

 

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

08-10 Φεβρουαρίου

 

Λαμία - ΑΕΛ

 

Πανιώνιος  - Ξάνθη

 

Αστέρας - Άρης

 

Παναιτωλικός  - Βόλος

 

Ατρόμητος  - Ολυμπιακός

 

ΠΑΟΚ - ΟΦΗ

 

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός

 

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

15-17 Φεβρουαρίου

 

Άρης - ΑΕΚ

 

Βόλος - Αστέρας

 

ΟΦΗ - Ατρόμητος

 

Παναθηναϊκός - Παναιτωλικός

 

Ολυμπιακός - Πανιώνιος

 

ΑΕΛ - ΠΑΟΚ

 

Λαμία - Ξάνθη

 

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

22-24 Φεβρουαρίου

 

Βόλος - ΑΕΛ

 

Ατρόμητος  - Ξάνθη

 

Λαμία - Άρης

 

ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός

 

ΑΕΚ - ΟΦΗ

 

Αστέρας - Παναθηναϊκός

 

Παναιτωλικός  - Πανιώνιος

 

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

01 Μαρτίου

Πανιώνιος - ΑΕΚ

ΑΕΛ - Αστέρας

Άρης  - Ατρόμητος

Παναθηναϊκός  - Βόλος

Ολυμπιακός - Παναιτωλικός

Ξάνθη - ΠΑΟΚ

ΟΦΗ  - Λαμί