• SEREM2

Το πλήρες πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Γ' Εθνικής

Το πλήρες πρόγραμμα της Γ' Εθνικής κατηγορίας 2018-2019 έχει ως εξής:

1η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΟ Τριγλίας
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ερμής Αμυνταίου
Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑ – ΑΣ Γιαννιτσά
Ολυμπιακός Κυμίνων – Εδεσσαϊκός
Μελιτέας Μελίτης – Αγροτικός Αστέρας

2η αγωνιστική
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟ Κουφαλίων
ΠΟ Τριγλίας – Αλμωπός Αριδαίας
Ερμής Αμυνταίου – Άρης Παλαιοχωρίου
Μακεδονικός – ΒΕΡΟΙΑ
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – Ολυμπιακός Κυμίνων
ΑΣ Γιαννιτσά – Μελιτέας Μελίτης
Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας

3η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Αλμωπός Αριδαίας
Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΠΕ Λαγκαδά
ΒΕΡΟΙΑ – ΠΟ Τριγλίας
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ερμής Αμυνταίου
Μελιτέας Μελίτης – Μακεδονικός
Αγροτικός Αστέρας – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Εδεσσαϊκός – ΑΣ Γιαννιτσά

4η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Αλμωπός Αριδαίας – ΒΕΡΟΙΑ
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ολυμπιακός Κυμίνων
ΠΟ Τριγλίας – Μελιτέας Μελίτης
Ερμής Αμυνταίου – Αγροτικός Αστέρας
Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – ΑΣ Γιαννιτσά

5η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΒΕΡΟΙΑ
Ολυμπιακός Κυμίνων – Άρης Παλαιοχωρίου
Μελιτέας Μελίτης – Αλμωπός Αριδαίας
Αγροτικός Αστέρας – ΑΠΕ Λαγκαδά
Εδεσσαϊκός – ΠΟ Τριγλίας
ΑΣ Γιαννιτσά – Ερμής Αμυνταίου
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – Μακεδονικός

6η αγωνιστική
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων
ΒΕΡΟΙΑ – Μελιτέας Μελίτης
Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας
Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣ Γιαννιτσά
ΠΟ Τριγλίας – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Ερμής Αμυνταίου – Μακεδονικός

7η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Μελιτέας Μελίτης
Αγροτικός Αστέρας – Ολυμπιακός Κυμίνων
Εδεσσαϊκός – ΒΕΡΟΙΑ
ΑΣ Γιαννιτσά – Άρης Παλαιοχωρίου
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – Αλμωπός Αριδαίας
Μακεδονικός – ΑΠΕ Λαγκαδά
Ερμής Αμυνταίου – ΠΟ Τριγλίας

8η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων
Μελιτέας Μελίτης – Εδεσσαϊκός
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΣ Γιαννιτσά
ΒΕΡΟΙΑ – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός
Αλμωπός Αριδαίας – Ερμής Αμυνταίου
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΟ Τριγλίας

9η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Εδεσσαϊκός
ΑΣ Γιαννιτσά – Αγροτικός Αστέρας
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – Μελιτέας Μελίτης
Μακεδονικός – Ολυμπιακός Κυμίνων
Ερμής Αμυνταίου – ΒΕΡΟΙΑ
ΠΟ Τριγλίας – Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΠΕ Λαγκαδά

10η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΑΟ Κουφαλίων
Εδεσσαϊκός – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός
Μελιτέας Μελίτης – Ερμής Αμυνταίου
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΟ Τριγλίας
ΒΕΡΟΙΑ – ΑΠΕ Λαγκαδά
Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας

11η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Μακεδονικός – ΑΣ Γιαννιτσά
Ερμής Αμυνταίου – Εδεσσαϊκός
ΠΟ Τριγλίας – Αγροτικός Αστέρας
ΑΠΕ Λαγκαδά – Μελιτέας Μελίτης
Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Κυμίνων
ΒΕΡΟΙΑ – Άρης Παλαιοχωρίου

12η αγωνιστική
Μακεδονικός – ΠΑΟ Κουφαλίων
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – Ερμής Αμυνταίου
ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΟ Τριγλίας
Εδεσσαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά
Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας
Μελιτέας Μελίτης – Άρης Παλαιοχωρίου
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΒΕΡΟΙΑ

13η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ερμής Αμυνταίου
ΠΟ Τριγλίας – Μακεδονικός
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΣ Γιαννιτσά
Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός
ΒΕΡΟΙΑ – Αγροτικός Αστέρας
Μελιτέας Μελίτης – Ολυμπιακός Κυμίνων