• ΒΟΛΕΪ
  • Posted
  • Διαβάστηκε 195 φορές

Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α2 ανδρών που συμμετέχει ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β.

Στα γραφεία της Ε.Ο.ΠΕ πραγματοποιήθηκε σημερα το μεσημέρι η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Α2 ανδρών Βόρειου ομίλου.

Η ομάδα του ΦΙΛΙΠΠΟΥ Β. θα ξεκινήσει τις υποχρεώσεις της με δύο εκτός έδρας παιχνίδια, κόντρα στον Άθλο Ορεστιάδας και την Κομοτηνή. Η πρώτη εμφάνιση μπροστά στο κοινό μας θα γίνει την τρίτη αγωνιστική με αντίπαλο τον Ερμογένη Ξάνθης. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική (19/20-10) - 12η αγωνιστική (25/26-1)

ΣΠΑ Καρδίτσας-ΧΑΝΘ

ΑΣ Άρης-Πήγασος Πολίχνης

ΑΣ Μακεδονικός-ΑΕΝ Πανοράματος

ΣΦΚ Πιερικός-ΑΣ Ερμογένης

ΑΣ Άθλος-ΑΠΣ Φίλιππος

ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

2η αγωνιστική (26/27-10) - 13η αγωνιστική (1/2-2)

ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΣΠΑ Καρδίτσας

ΧΑΝΘ-ΑΣ Άρης

Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Μακεδονικός

ΑΕΝ Πανοράματος-ΣΦΚ Πιερικός

ΑΣ Ερμογένης-ΑΣ Άθλος

ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΠΣ Φίλιππος

3η αγωνιστική (2/3-11) - 14η αγωνιστική (8/9-2)   

ΑΣ Άρης-ΦΕΣ Αριστοτέλης

ΑΣ Μακεδονικός-ΧΑΝΘ

ΣΦΚ Πιερικός-Πήγασος Πολίχνης

ΑΣ Άθλος-ΑΕΝ Πανοράματος

ΑΠΣ Φίλιππος-ΑΣ Ερμογένης

ΣΠΑ Καρδίτσας-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

4η αγωνιστική (9/10-11) - 15η αγωνιστική (15/16-2)

ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΑΣ Μακεδονικός

ΣΠΑ Καρδίτσας-ΑΣ Άρης

ΧΑΝΘ-ΣΦΚ Πιερικός

Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Άθλος

ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΠΣ Φίλιππος

ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΣ Ερμογένης

5η αγωνιστική (16/17-11) - 16η αγωνιστική (22/23-2)

ΣΦΚ Πιερικός-ΦΕΣ Αριστοτέλης

ΑΣ Μακεδονικός-ΣΠΑ Καρδίτσας

ΑΣ Άθλος-ΧΑΝΘ

ΑΠΣ Φίλιππος-Πήγασος Πολίχνης

ΑΣ Ερμογένης-ΑΕΝ Πανοράματος

ΑΣ Άρης-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

6η αγωνιστική (23/24-11) - 17η αγωνιστική (29-2/1-3)   

ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΑΣ Άθλος

ΣΠΑ Καρδίτσας-ΣΦΚ Πιερικός

ΑΣ Άρης-ΑΣ Μακεδονικός

ΧΑΝΘ-ΑΠΣ Φίλιππος

Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Ερμογένης

ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΕΝ Πανοράματος

7η αγωνιστική (30-11/1-12) - 18η αγωνιστική (7/8-3)

ΑΠΣ Φίλιππος-ΦΕΣ Αριστοτέλης

ΑΣ Άθλος-ΣΠΑ Καρδίτσας

ΣΦΚ Πιερικός-ΑΣ Άρης

ΑΣ Ερμογένης-ΧΑΝΘ

ΑΕΝ Πανοράματος-Πήγασος Πολίχνης

ΑΣ Μακεδονικός-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

8η αγωνιστική (7/8-12) - 19η αγωνιστική (14/15-3)   

ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΑΣ Ερμογένης

ΣΠΑ Καρδίτσας-ΑΠΣ Φίλιππος

ΑΣ Άρης-ΑΣ Άθλος

ΑΣ Μακεδονικός-ΣΦΚ Πιερικός

ΧΑΝΘ-ΑΕΝ Πανοράματος

ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-Πήγασος Πολίχνης

9η αγωνιστική (14/15-12) - 20η αγωνιστική (21/22-3)

ΑΕΝ Πανοράματος-ΦΕΣ Αριστοτέλης

ΑΣ Ερμογένης-ΣΠΑ Καρδίτσας

ΑΠΣ Φίλιππος-ΑΣ Άρης

ΑΣ Άθλος-ΑΣ Μακεδονικός

Πήγασος Πολίχνης-ΧΑΝΘ

ΣΦΚ Πιερικός-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

10η αγωνιστική (21/22-12) - 21η αγωνιστική (28/29-3)

ΦΕΣ Αριστοτέλης-Πήγασος Πολίχνης

ΑΣ Άρης-ΑΣ Ερμογένης

ΑΣ Μακεδονικός-ΑΠΣ Φίλιππος

 ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΧΑΝΘ

11η αγωνιστική (18/19-1) - 22η αγωνιστική (4/5-4)

ΧΑΝΘ-ΦΕΣ Αριστοτέλης

Πήγασος Πολίχνης-ΣΠΑ Καρδίτσας

ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΣ Άρης

ΑΣ Ερμογένης-ΑΣ Μακεδονικός

ΑΠΣ Φίλιππος-ΣΦΚ Πιερικός

ΑΣ Άθλος-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής